Wnętrza tygodnia z instagramu, czyli inspirujący salon, sypialnia oraz pokój dziecięcy w skandynawskim stylu

Nie wiem, czy byliście już na profilu @oh.eight.oh.nine, ale to mieszkanie idealnie nadaje się do naszego cyklu "wnętrza tygodnia z instagramu"! Jest niesamowicie przytulne i piękne, może w nim zachwycić zarówno spokojna paleta barw, jak i wyraziste i ze smakiem dobrane dodatki. W salonie jedną ze ścian zajmują duże okna przesłonięte delikatną firanką. W kącie przy oknie ustawiono narożną sofę o bardzo prostym, nowoczesnym kształcie. Jej szare obicie świetnie komponuje się z jaśniejszym odcieniem szarości na pozostałych detalach i ścianie. Pastelowe dodatki z kolei wzbogacają wystrój pokoju dziennego o romantyczny klimat. Salon pełen jest subtelności, ale nie brakuje tu też zdecydowanych akcentów, które wyznaczają jego charakter. Jeden ze stoliczków kawowych ma jasny, marmurowy i okrągły blat, ale drugi - wyższy i o mniejszej średnicy - wybrano już w czerni. Tak nasycony kolor wyraźnie przełamuje subtelną kolorystykę, a takich elementów wyposażenia jest więcej. Wystarczy spojrzeć na lampkę na wysięgniku w rogu pomieszczenia czy ramę z czarno-białą fotografią na ścianie. Jak Wam podoba się taka aranżacja salonu? :)

W salonie jedną ze ścian zajmują duże okna przesłonięte delikatną firanką. W kącie przy oknie ustawiono narożną sofę o...
Salon pełen jest subtelności, ale nie brakuje tu też zdecydowanych akcentów, które wyznaczają jego charakter. Jeden ze...
+ pokaż całość

Pokój nocny jest równie uroczy, co pokój dzienny :) Rama łóżka obita jest szarym materiałem, co nadaje jej bardzo elegancki i stonowany wygląd. Poduszki o różnych kształtach i kolorach oraz rozmaite pledy w pastelowym różu pięknie uzupełniają wystrój sypialni. Wprowadzają do niej spokojną i subtelną atmosferę, którą podkreślają dodatkowo drobiazgi na stoliczku nocnym czy puszysty dywan. Dwa abstrakcyjne obrazy na ścianie nad łóżkiem wzbogacają aranżację o artystyczny klimat. Zamiast tradycyjnej lampki nocnej zawieszono zwyczają żarówkę na długim szarym kablu, która nawiązuje do stylu skandynawskiego. W rogu wnętrza znajduje się drabinka z wąskimi szczebelkami, na których można zawiesić nie tylko odzież, ale i... czasopisma :)

Rama łóżka obita jest szarym materiałem, co nadaje jej bardzo elegancki i stonowany wygląd. Poduszki o różnych...
Zamiast tradycyjnej lampki nocnej zawieszono zwyczajną żarówkę na długim szarym kablu, która nawiązuje do stylu...

W pokoiku dla niemowlęcia znajduje się bardzo wiele drobnych elementów, które dekorują i wypełniają przestrzeń. Szara tapeta z chmurkami wprowadza w rozmarzony nastrój :) Nie tylko przyjemne tkaniny i zabawki składają się na stylową i delikatną aranżację. Są to także wiszące dekoracje czy same meble, ujmujące prostotą i idealnym dopasowaniem do pokoiku dziecięcego.

W pokoiku dla niemowlęcia znajduje się bardzo wiele drobnych elementów, które dekorują i wypełniają przestrzeń. Szara...

W pokoju dla starszego malucha panuje bardzo radosna atmosfera :) Wnętrze wypełniają zabawki i dekoracje, a także przedmioty codziennego użytku, tworząc efektowną, a jednocześnie estetyczną mieszankę. Meble z jasnego drewna wyznaczają styl skandynawski, który widać szczególnie w połączeniu z bielą. Na zasłonkach zawieszono delikatną girlandę z proporczyków, które urozmaicają pokój dziecięcy.

Pokój dziecięcy wypełniają zabawki i dekoracje, a także przedmioty codziennego użytku. Razem tworzą efektowną, a...

W pokoju dziecięcym nawet aranżacja łóżka wygląda bardzo ciekawie :) Sympatyczne i różnokolorowe poduszki potęgują radosny charakter i pozytywną energią, jaką można dostrzec we wnętrzu. Ścianę wyłożono tapetą z bardzo subtelnym wzorem, która jednak znacząco ożywia wystrój pokoju dla dziecka. Maskotki, poduchy i dywan dodają wiele ciepła i sprawiają, że wnętrze nabiera przytulności.

Ścianę w pokoju dziecięcym wyłożono tapetą z bardzo subtelnym wzorem, która jednak znacząco ożywia jego wystrój....
Pokój dziecięcy jest bardzo schludny i uporządkowany. Drewniane meble z białymi elementami świetnie współgrają z paletą...

W pokoju dziecięcym przewidziano także kącik do nauki i czytania. Białe biurko z drewnianymi nóżkami ma bardzo prostą formę, a jednak prezentuje się bardzo efektownie. Granatowa poduszka na drewnianym taborecie pełni nie tylko praktyczną funkcję, ale jest także przede wszystkim bardzo dekoracyjna. Pasuje do innych kolorowych elementów, takich jak: pufka, maskotki, ozdobne pompony czy abstrakcyjna grafika na ścianie.

W pokoju dziecięcym przewidziano kącik do nauki i czytania. Białe biurko z drewnianymi nóżkami ma prostą formę, a...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit