Wnętrza tygodnia z instagramu, czyli polska aranżacja białego mieszkania z czarnymi dodatkami w eklektycznym stylu

Salon, który mieści się przy kuchni, ma eklektyczny klimat. Dominuje w nim ta sama paleta barw, ale wystrój urozmaicają przeróżne meble i zaskakujące elementy. Do najbardziej charakterystycznych należy bogato zdobiona witryna, a także duża lampa wisząca. Jest identyczna, jak te w kuchni, tylko że ma biały kolor. Nie można nie zauważyć także huśtawki w kształcie kosza, która jasno wyznacza, gdzie znajduje się idealne miejsce na popołudniowy relaks :) Zwyczajne bryłowe świece dbają o odpowiedni i romantyczny nastrój we wnętrzu.

Do najbardziej charakterystycznych elementów wyposażenia w salonie należy bogato zdobiona witryna, a także duża lampa...

A jak podoba Wam się jadalnia? Jej aranżacja jest także bardzo charakterystyczna i zdecydowanie wyłamuje się ze schematu :) Różnorodne meble oraz oryginalne dodatki tworzą eklektyczną przestrzeń. Największą dekorację, i to dosłownie, stanowi tutaj ogromna typografia. Literki układające się w napis BAR umieszczono na wąskiej podpórce nad stołem. Żarówki, które się na nich znajdują, pozwalają na podświetlenie ozdoby, dzięki czemu sprawia na pewno jeszcze większe wrażenie. Wzorzysty dywan czy poduszka, również z typografią, w subtelny sposób urozmaicają wyrazistą aranżację.

Różnorodne meble oraz oryginalne dodatki tworzą w jadalni eklektyczną przestrzeń. Największą dekorację stanowi tutaj...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.