Wnętrza tygodnia z instagramu, czyli z wizytą w inspirującym i małym mieszkaniu blogerki :)

Tyle pięknych mieszkań dookoła, że aż miło! I jak często się okazuje, dom wcale nie musi być wielki, żeby był funkcjonalny i przytulny :) Wręcz przeciwnie - czasem na tym mniejszym metrażu da się zorganizować bardziej kameralną i urzekającą przestrzeń :) Ale to oczywiście zależy od umiejętności i wizji właścicieli czy projektantów, którzy zajmują się aranżacją. W każdym razie po takim wstępie pełnym zachwytów chciałabym Was zaprosić w progi urzekające miejsca blogerki, którą może kojarzycie z instagramu jako @viktoria.dahlberg - jej mieszkaniem można się w dużej mierze zainspirować! Salon, w którym dziś gościmy, jest faktycznie bardzo mały, ale za to pełen ciepła. W dużej mierze za to przyjazne i zachęcające wrażenie odpowiadają zastosowane tekstylia. Szarą sofę zdobią rozmaite poduszki ze wzorem i pled, a kąt wypoczynkowy wyznacza puszysty dywan. Do tego kilka doniczkowych kwiatów oraz bukiet na stoliczku kawowym i wspaniała atmosfera gotowa! W głębi pokoju dziennego widać dodatkowe dekoracje, jak np. girlandę świetlną, które potęguje urok mieszkania.

W małym salonie szarą sofę zdobią rozmaite poduszki ze wzorem i pled, a kąt wypoczynkowy wyznacza puszysty dywan. Do...
Salon jest bardzo mały, ale za to pełen ciepła. W dużej mierze za to przyjazne i zachęcające wrażenie odpowiadają...
Mały salon urozmaicono wieloma dekoracjami. Wśród nich znajdują się girlandy świetlne, które tworzą bardzo przytulny...
W salonie pełno jest ozdobnych przedmiotów, które tworzą przytulną atmosferę w niewielkim wnętrzu. W głębi pokoju...
+ pokaż całość

Na komodzie naprzeciw sofy ustawiono sporo dekoracyjnych detali. Świeczniki i okrągły wazon z kwiatem, a także oparte o ścianę grafiki ułożono w ten sposób, że całość - pomimo wielości elementów - wygląda schludnie i świeżo. Tak wdzięczna kompozycja ozdabia uroczą aranżację pokoju dziennego o naprawdę małym metrażu.

Na komodzie naprzeciw sofy ustawiono sporo dekoracyjnych detali. Świeczniki i okrągły wazon z kwiatem, a także oparte o...

Jadalnię tworzy mały drewniany stół o prostokątnym kształcie, wokół którego zastosowano sporo dekoracji. Jedną z większych jest lustro w białej ramie, wdzięcznie przyozdobione świetlną girlandą. Lustro, oprócz funkcji dekoracyjnej, sprawdza się też pod kątem praktycznym - optycznie powiększa nieco niewielką przestrzeń mieszkania. Zamiast krzeseł pod stołem chowają się dwa taborety, na czas posiłku całkiem wygodne i pozwalające zaoszczędzić miejsce. Strefa jadalniana jest idealnie skomponowana z wystrojem części salonowej.

Lustro, oprócz funkcji dekoracyjnej, sprawdza się też pod kątem praktycznym - optycznie powiększa nieco niewielką...
Jadalnię tworzy mały drewniany stół o prostokątnym kształcie, wokół którego zastosowano sporo dekoracji. Jedną z...
Strefa jadalniana jest idealnie skomponowana z wystrojem części salonowej. Pokój dzienny jest niewielki, ale bardzo...

Sypialnia również jest niewielka, ale spędzanie w niej czasu musi być przyjemnością :) Czarna rama okienna wyróżnia się na dość jasnym tle, które urozmaicają także zgrabne dekoracje. W mieszkaniu przewija się motyw girlandy świetlnej, która dodaje uroku i wzmacnia aurę przytulności. Aranżacja łóżka opiera się na kilku wzorzystych poduszkach i pledzie z nadrukiem. Do tego we wnętrzu można zauważyć sporo detali kreujących jego wyjątkowy charakter - wystarczy spojrzeć na osobiste dodatki na parapecie albo półkach.

W niewielkiej sypialni czarna rama okienna wyróżnia się na dość jasnym tle, które urozmaicają także zgrabne dekoracje....


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.