ARANŻACJA POLSKIEGO WYGODNEGO MIESZKANIA NA PODDASZU W NOWOCZESNYM STYLU Z GEOMETRYCZNYMI MOTYWAMI I KLIMATYCZNYM OŚWIETLENIEM

Lubicie rodzime realizacje? Na pewno ;) My, jak zauważyliście już pewnie dawno, także za nimi przepadamy, a więc i dziś mam dla Was coś ciekawego z tego tematu! Nowoczesne mieszkanie na poddaszu, komfortowo urządzone, z elegancką łazienką, a w części dziennej – geometrycznie wzbogaconą otwartą przestrzenią. Dlaczego geometrycznie? Spójrzcie chociażby na pasiastą tapetę na ścianie i prosty, a konkretny kształt mebli, a zagadka się wyjaśni ;) Zapraszam Was więc do monochromatycznej krainy ocieplonej obecnością niezawodnego drewna, a sama już rozsiadam się też wygodnie i cieszę oko projektem Novi art :)

mieszkanie na poddaszu (40150)
pasiasta tapeta w salonie (40151)
+ pokaż całość

Salon połączono z jadalnią i otwartą kuchnią, dając większe możliwości aranżacyjne i zapewniając wygodniejszą przestrzeń do codziennego użytkowania. Maksymalne wyeksponowanie dostępnego metrażu, a nawet optyczne jego powiększenie jest szczególnie ważne w pomieszczeniach na poddaszu. Tutaj, choć skosy zdają się za bardzo nie przeszkadzać, to jednak nie można pominąć faktu, że zawsze zabierają część z wnętrza, a meble należy pod nimi ustawiać umiejętnie.

aranżacja jadalni na poddaszu (44360)
szare kafelki w kuchni (40152)

W całym domu - a także w łazience, jak już za chwilkę się przekonamy - zastosowano oświetlenie sufitowe, nowoczesne ledowe lampki ukryte w podwieszanym suficie. Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Jest dość dyskretne, subtelne, a jednocześnie bardzo praktyczne i potrafi wyczarować naprawdę ciekawy klimat po zmroku! Takie jest moje zdanie :) Myślę też, że tutaj dobrze wpisuje się taki rodzaj oświetlenia w ogólną koncepcję całego wystroju. W pewien sposób określając - minimalizm, motywy geometryczne oraz lekka świeża aura stylu modern pasują do świetlnych sufitowych tuneli :)

salon na poddaszu (40153)
aranżacja nowoczesnego salonu (44361)
aranżacja otwartej przestrzeni na poddaszu (44362)

Lustra w aranżacji odgrywają znaczącą, choć często niedocenianą rolę. Tutaj duża tafla na szafie, podobnie jak pozostałe elementy wyposażenia, dobrze odnajduje się w klimacie, jaki stworzono w całym mieszkaniu. Jednocześnie lekko powiększa przestrzeń, a więc rolę pełni podwójną :)

lustro w aranżacji (44363)

Zwróćcie uwagę na podświetlenie w łazience! Idealnie podkreśla nowoczesny styl aranżacji oraz tworzy całkiem przyjemną, nastrojową aurę. Jasną przestrzeń zdecydowanie urozmaicają małe kafelki z marokańskim wzorem, którymi wyłożono nie tylko podłogę, ale także blat pod umywalką. Spójność jak się patrzy ;) Przytulności dodaje także na pewno drewno, w postaci mniejszych elementów, półek, ale także i tak dużych akcentów, jak obudowa wanny. Jak Wam się podoba taki wystrój łazienki?

aranżacja białej łazienki (44364)
drewniane elementy w łazience (44365)

Ach, ten szczegół... :) Taki wzór przywołuje na myśl wręcz orientalne skojarzenia.

wzorzyste kafelki w łazience (44366)
aranżacja nowoczesnej łazienki (44367)

 Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.