NIESAMOWITA BEFORE & AFTER SALONU O IMPONUJĄCEJ WYSOKOŚCI I ZNACZNIE MNIEJSZEJ ŁAZIENKI NA PODDASZU ;)

Ok, dzisiaj mam dla Was coś niepowtarzalnego! Coś zaskakującego! Imponującego i… ogromnego ;) Znalazłam bardzo ciekawe before & after domu, gdzie zajrzymy do wyremontowanego salonu i łazienki. I o ile sam rezultat metamorfozy sprawia niemałe wrażenie, o tyle wydaje mi się, że ten piorunujący efekt w pokoju dziennym wywołuje… jego ogromna wysokość! W domu nie zastosowano poddasza, a więc z samego parteru możemy popatrzeć na łączący się skosami dach, na samej górze! Zresztą, nawet gdyby dodać tutaj drugie piętro, to i tak zdaje się, ze spokojem zmieściłby się jeszcze strych powyżej ;) Ale do rzeczy, taka duża przestrzeń jest piękna, ale też i wymagająca. Sprawdźcie, jak poradzili sobie właściciele z odnowieniem i wprowadzeniem świeżego klimatu do niej. Trzeba nie lada przygotowania, wyobrażenia i także samej pracy, by osiągnąć coś takiego :)


aranżacja wysokiego białego salonu

wysoki salon inspiracje (40143)
+ pokaż całość

Może zapierać dech w piersiach, prawda? Może i nieco przesadzam, ale przyzwyczajona jestem do zwykłej, standardowej wysokości mieszkań, nawet w wyższych kamienicach nie bywam często, więc gdy widzę takie wnętrze, to siłą rzeczy robi ono na mnie wrażenie :) Jestem ciekawa Waszych opinii - lubicie takie wysokie pokoje? Można stwierdzić, że te niższe są przytulniejsze, ale osobiście przepadam za swobodą i przestrzenią, a dzisiejsza metamorfoza jest dowodem na to, że ciepłą domową aurę można wyczarować także w tak zdawałoby się chłodnych wielkich wnętrzach. Spójrzcie jeszcze na odnowiony salon i porównajcie go z aranżacją before:

salon after (40144)
ogromny salon (40147)
salon przed (40146)
salon przed metamorfozą (44352)

Zauważcie, że tak naprawdę nie wprowadzono radykalnych zmian - również poprzednio salon był skąpany w bieli, choć doświetlone zdjęcia po remoncie po prostu lepiej to eksponują. Właściciele głównie skupili się na wymianie mebli i bardziej adekwatnym ich rozmieszczeniu - w nowym salonie znajdujemy dwie duże sofy, tworzące tym samym większy obszar centralny, jakby nie patrzeć. Natomiast wcześniej sofy z fotelami były troszeczkę stłoczone tuż przed kominkiem, a zdaje się, że teraz aranżacja wygląda po prostu lżej.

aranżacja salonu z kominkiem (44353)
ogromny salon (40147)

Imponujące jest tu również okno... Marzenie :)

duże okno w salonie (44354)
kolorowe dodatki w białym salonie (44355)

Zauważcie, jaką rolę przypisano dekoracjom. Oczywiście przy takiej wielkości wnętrza nie powinny to być mikroskopijne akcenty ;) Właściciele domu postawili głównie na stojące na niskich komódkach plakaty, zdjęcia i grafiki oraz wzory wprowadzone do salonu na poduszkach i dywanie.

dekoracje w salonie (40148)
dekoracje w białym salonie (44356)
oryginalne dodatki do salonu (40149)

Ok, to po tych wrażeniach rzućmy jeszcze okiem na łazienkę ;) Wnętrze before było nawet jaśniejsze od tego after, w nowej wersji postawiono na grafitowe, niemal czarne listwy ścienne i farbę na skośnym suficie - może dla równowagi tak rozświetlonego salonu ;) Aranżację po remoncie wzbogacono drobnymi złotymi elementami, nadając wnętrzu pewnego rodzaju dostojność i podkreślając jego elegancki charakter. Tutaj łazienka before:

łazienka before (44357)
łazienka przed (44358)

A tu after :)

łazienka after (44359)

Źródło zdjęć: tutaj


Najpopularniejsze wpisy

Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit