Inspirujący pomysł na aranżację mieszkania na poddaszu prosto z Polski!

Mała kuchnia zyskuje wyjątkowy klimat właśnie przez skosy. Charakterystyczna cecha wnętrz na poddaszu może być przekuta w dużą zaletę, jeśli funkcjonalnie wykorzystać przestrzeń. Anna postawiła na prostą, bryłową zabudowę i dodała wnętrzu lekkości, wybierając meble w skandynawskim stylu. Biały, okrągły stolik wraz z krzesłami idealnie wpisuje się w cały wystrój. Wśród elementów, które bardzo subtelnie go urozmaicają, znalazły się białe cegły w oryginalnej kompozycji wokół wejścia oraz czerwone cegły, którymi wyłożono mały filar w rogu, tuż nad blatem.

W kuchni postawiono na prostą, bryłową zabudowę. Meble w prostym, skandynawskim stylu dodają wnętrzu lekkości. Okrągły...

Kto powiedział, że w małej kuchni na poddaszu nie ma dość miejsca do przechowywania? :) Sztuką jest umiejętnie wykorzystać każdy centymetr, tak jak tutaj - spójrzcie tylko na bardzo funkcjonalne szafki na wymiar, które dopasowano do dostępnej przestrzeni pomiędzy ścianą, a skośnym sufitem! :) Niesamowite rozwiązanie, prawda? Bardzo proste, a jednocześnie praktyczne i na dodatek podkreślające stylową aranżację.

W aranżacji kuchni na poddaszu zastosowano praktyczne rozwiązania, które sprawdzają się w ograniczonej przestrzeni....


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.