Niezwykły dom w loftowym klimacie z czerwoną cegłą, drewnem i skórą oraz czarnymi meblami i... imponującą przestrzenią!

To jest dopiero coś! Założę się, że ten dom zrobi na Was wrażenie :) Bardzo ciekawa architektura, wysokie pomieszczenia i przede wszystkim wystrój inspirowany loftem tworzą z tego miejsca niezwykłą przestrzeń mieszkalną, zdecydowaną, żywiołową, pewną siebie - jeśli można by jej nadać cechy ludzkie ;) Gdzie nie spojrzeć, znajdziemy czerwone cegły lub czarne sporej wielkości elementy, na każdym kroku pojawia się naturalne drewno, a gdzieniegdzie widać także elegancką skórę... Zestawienie, które może zawrócić w głowie, a już na pewno sprawia, że mieszkanie jest absolutnie niepowtarzalne :) Nie każdy może dobrze czuć się w takich wnętrzach, w końcu są różne gusta, ale myślę, że każdy zatrzyma się obok tego typu aranżacji i przyjrzy przez kilka chwil. Czy spodoba Wam się coś tutaj na tyle, żeby przenieść do własnych czterech kątów, dajcie znać, a teraz zapraszam już do zwiedzania przestronnego i wyjątkowo klimatycznego mieszkania przez duże M :)

Bardzo ciekawa architektura, wysokie pomieszczenia i przede wszystkim wystrój inspirowany loftem tworzą z części...
+ pokaż całość

Otwarta przestrzeń stanowi bardzo komfortową część dzienną, gdzie każda ze stref ma dość miejsca, a jednocześnie wszystkie są tak spójnie zaaranżowane, że nie widać wyraźnego rozgraniczenia pomiędzy nimi. Salon z kominkiem przechodzi w jadalnię, obok której na bardzo wysokiej ścianie wygospodarowano domową biblioteczkę. W aranżacji całego domu niezwykle ważne jest oświetlenie. Widzieliśmy już wiszące nad stołem z surowego drewna żarówki na czarnych długich kablach, a po nich warto też zwrócić uwagę choćby na efekt, jaki daje stojąca w rogu salonu lampa, płonący kominek czy za dnia - naturalne światło z dużych okien na dole i u góry.

Otwarta przestrzeń stanowi bardzo komfortową część dzienną, gdzie każda ze stref ma dość miejsca, a jednocześnie...

Z tej perspektywy widać imponującą przestrzeń, jaka buduje potencjał tego domu. Nie dość, że duże i swobodne pomieszczenia, to jeszcze całkiem wysokie, co właściciele sprytnie wyeksponowali za pomocą efektownej ściany czy raczej filaru z domową biblioteką. Swoją drogą przydałaby się drabina, by sięgnąć do najwyższych półek, ale nie rzuciła mi się w oczy jako element wystroju wnętrza ;)

Z tej perspektywy widać imponującą przestrzeń, jaka buduje potencjał tego domu. Nie dość, że duże i swobodne...

Spójrzcie tylko, jaką ciekawą bryłę stanowi ten dom! Jak się okazuje, nie ma tradycyjnej formy prostopadłościanu, ale na całej szerokości zwieńczony jest dachem o kształcie kopuły. Stąd też efektowna wysokość pokoju dziennego, natomiast sam fakt, że jedna ze ścian pomiędzy salonem a werandą jest cała przeszklona dodatkowo potęguje wrażenia wizualne. Wspaniała architektura, niesamowite wykorzystanie przestrzeni i stylowy klimat, jaki panuje wewnątrz, mogą wprost zachwycać nawet najbardziej wybrednego amatora wnętrzarskich inspiracji :) Jak Wam się tu podoba?

Jak się okazuje, nie ma tradycyjnej formy prostopadłościanu, ale na całej szerokości zwieńczony jest dachem o kształcie...

Zwróćcie uwagę także na jadalnię. Zachwyca mnie w niej to, że ulokowana jest tuż przy sporej wielkości przeszkleniu, a więc ta część wnętrza jest dobrze doświetlona i zapewnia naprawdę zachęcające warunki do biesiadowania przy stole. Piękny widok za oknem, elegancka weranda i zieleń za płotem, szczególnie wiosną i latem musi prezentować się wspaniale. Samą jadalnię urządzono w industrialnym stylu, nawiązując do charakteru całego domu, który kojarzy się ze zdecydowaniem i nawet pewnego rodzaju odwagą. Typowe dla loftowych wnętrz elementy, jak wiszące na czarnych kablach żarówki, urozmaicają aranżację. Smaczku całości z pewnością dodają skórzane krzesła ustawione przy prostym drewnianym stole.

Jadalnia ulokowana jest tuż przy sporej wielkości przeszkleniu, a więc ta część wnętrza jest dobrze doświetlona i...
Jadalnię urządzono w industrialnym stylu, nawiązując do charakteru całego domu, który kojarzy się ze zdecydowaniem i...

Industrialna kuchnia z półwyspem bazuje na mocnym kontraście kolorystycznym. W aranżacji postawiono na zdecydowaną czerń oraz naturalne drewno, co w połączeniu z nieco surową formą niektórych loftowych dodatków tworzy efektowną i oryginalną mieszankę. Białe kafle na ścianie i błękitna lodówka łagodzą i jednocześnie równoważą nieco klimat wnętrza. Czerwone cegły nawiązują do tych z salonu, całą część dzienną domu łączy także drewniana podłoga.

W aranżacji kuchni postawiono na zdecydowaną czerń oraz naturalne drewno, co w połączeniu z nieco surową formą...
Industrialna kuchnia z półwyspem bazuje na mocnym kontraście kolorystycznym. Czerwone cegły nawiązują do tych z salonu,...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.