Polskie before & after wygodnej kawalerki w kamienicy z nowoczesną sypialnią na antresoli

Ale smakowity kąsek wnętrzarski dzisiaj przed nami! Nie dość, że zwiedzamy jedno z najciekawszych i zarazem najtrudniejszych do urządzania mieszkań, czyli kawalerkę, to jeszcze wrażenia potęguje jej metamorfoza. Na dodatek całość rozgrywa się w kamienicy, a więc też bardzo klimatycznym miejscu i jeszcze można tu znaleźć do tego... sypialnię na antresoli! Na pewno jest się czym zainspirować, więc czym prędzej przekraczamy gościnne progi przytulnego domu zaaranżowanego według projektu House Design i dzielimy się wrażeniami :) Co najbardziej Wam się tu podoba? Może oryginalna ściana telewizyjna? Prosta i biała zabudowa kuchenna? Albo właśnie sypialnia? Całe mieszkanie cechuje się dość nowoczesnym stylem, który urozmaicają ciekawe zabiegi, jak chociażby dekoracyjna ściana w salonie, czy pojedyncze wnoszące osobisty akcent detale i dodatki. Pomimo ograniczonego metrażu część dzienna prezentuje się wygodnie i przestronnie. Jak najbardziej podobają mi się takie realizacje, a Wam? :)

Całe mieszkanie cechuje się dość nowoczesnym stylem, który urozmaicają ciekawe zabiegi, jak chociażby dekoracyjna...
+ pokaż całość

Dwa rzuty oka na mieszkanie before - widać jeszcze stary żyrandol i ogólnie prace remontowe w toku. Właścicielom zależało na nowoczesnym wyglądzie swojego domu, stąd potrzebna była gruntowna zmiana, choć nie tylko pod względem wystroju, ale także działań instalacyjnych, związanych z przebudową itd. :)

Salon before (49759)
Mieszkanie before (49760)

Salon przechodzi w jadalnię, która znalazła się już pod antresolą, jednak dzięki prostej i lekkiej formie mebli zapewnia komfortowe warunki. Na ścianie jako element dekoracyjny zastosowano typografię, naprawdę motywującą - zdaje mi się idealna do rozpoczęcia dnia z dobrym humorem przy śniadaniu :)

Otwartą przestrzeń zaaranżowano w prostym stylu skandynawskim. Salon łączy się z jadalnią, a w każdej strefie...
Salon przechodzi w jadalnię, która znalazła się już pod antresolą, jednak dzięki prostej i lekkiej formie mebli...
Kawalerka w wysokiej kamienicy urządzona jest w skandynawskim stylu. Salon wraz z jadalnią i otwartą kuchnią bazują na...

Kuchnię umieszczono pod antresolą, zapewniając dość miejsca do kulinarnych działań. Białe szafki z lekkim połyskiem idealnie podkreślają nowoczesny charakter całego mieszkania. Jednocześnie rozświetlają nieco tę przestrzeń, która z powodu obniżonego sufitu ma mniejszy dostęp światła niż np. salon.

W kuchni białe szafki z lekkim połyskiem idealnie podkreślają nowoczesny charakter całego mieszkania. Jednocześnie...

Sypialnia na antresoli wygląda bardzo przytulnie z prostego względu - wypełniają ją jasne i przyjemne kolorki, gdzie główną rolę odgrywa - tym razem wcale nie biel :) - a drewno! Do tego bardzo proste wyposażenie, czyli tak naprawdę jedynie łóżko i dwa kinkiety, i relaksujące miejsce do spania gotowe. Świeżość i wygodę podkreśla między innymi właśnie ten minimalizm. Warto też zwrócić uwagę, że z praktycznej strony zadbano o włączniki i kontakty po obu stronach, które zadziwiająco dobrze wpisują się w wystrój :)

Sypialnia na antresoli wygląda bardzo przytulnie z prostego względu - wypełniają ją jasne i przyjemne kolorki, gdzie...

Cały wystrój mieszkania jest bardzo spójny, dzięki czemu nie tylko jest miły dla oka, ale też wizualnie tworzy harmonijną i większą przestrzeń. W kawalerce każdy centymetr się liczy, więc takie dopasowanie elementów i aranżacja według jednego motywu przewodniego zawsze przynosi dobre rezultaty.

Cały wystrój mieszkania jest bardzo spójny, dzięki czemu nie tylko jest miły dla oka, ale też wizualnie tworzy...

Zdjęcia: House DesignAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.