Oryginalna aranżacja mieszkania z jasnym drewnem i żółtymi dodatkami

Bardzo ciekawe mieszkanie w naszej wnętrzarskiej podróży :) Można tu odnaleźć zarówno nasycona barwy, jak i bardziej stonowane odcienie, surowe formy i ciepło naturalnego drewna. Jestem badzo ciekawa, jak Wam się spodoba ta oryginalna mieszanka :) Już sam salon wygląda nietuzinkowo. W pokoju dziennym postawiono na przewagę grafitu, uzyskując niepowtarzalny i zdecydowany klimat. Całą ścianę naprzeciw wejścia pomalowano tym kolorem, który świetnie nawiązuje do ciemnej sofy. Drewniana konstrukcja, którą widać od progu, wprowadza nieco naturalności do dość chłodnej przestrzeni. Kominek na środku wybrano w bieli, by zrównoważyć paletę barw. Wysokie lustro nad nim dekoruje i przyciąga do siebie uwagę, zaskakując wielkością.

W pokoju dziennym postawiono na przewagę grafitu, uzyskując niepowtarzalny i zdecydowany klimat. Całą ścianę naprzeciw...
+ pokaż całość

Aranżacja przedpokoju jest bardzo oryginalna. Praktycznie całe wnętrze pomalowano ciemną szarością, która kreuje jego charakter. Dla urozmaicenia z kolei postawiono na radosne żółte akcenty, które dodają figlarności. Zaznaczone w ten sposób siedzisko z kolorowymi poduszkami stanowi główną dekorację przedpokoju. Drewniane listy jako oparcie subtelnie odgradzają tę część mieszkania od kuchni. W niej znajduje się już sporo elementów drewnianych, które przyjmują łagodny, wręcz kojący charakter. To wnętrze jest już także zdecydowanie jaśniejsze :)

Aranżacja przedpokoju jest bardzo oryginalna. Praktycznie całe wnętrze pomalowano ciemną szarością, która kreuje jego...
Drewniane listy jako oparcie siedziska w przedpokoju subtelnie odgradzają tę część mieszkania od kuchni. W niej...
Aranżacja kuchni zaskakuje. Biel i drewno, charakterystyczne dla stylu skandynawskiego, zestawiono tu z czerwonymi...

W kuchni nie ma żadnych wiszących szafek, przynajmniej na dłuższej ścianie, a zamiast nich zawisły delikatne półki. Wnętrze jest wysokie, zabieg ten tylko dodaje mu lekkości i wrażenia przestrzeni. Szara ściana stanowi ładne tło dla wystawionych na półkach ozdobnych detali. Girlanda ze świetlnych pomponów w rogu pomieszczenia także pełni funkcję dekoracyjną. Ciekawie w aranżacji kuchni prezentują się składane krzesła widoczne po prawej stronie.

W kuchni nie ma żadnych wiszących szafek, a zamiast nich zawisły delikatne półki. Wnętrze jest wysokie, zabieg ten...

Na środku kuchni umieszczono małą wyspę kuchenną. Jej obudowa ma biały kolor, a blat, podobnie jak wysokie krzesła przy nim, wykonano z drewna. To idealnie podkreśla skandynawski styl, jaki służył za inspirację podczas urządzania mieszkania. Nad wyspą zawieszono żarówki na czarnych kablach, kolejne typowe dla wnętrz w stylu skandi rozwiązanie. Drewniany parkiet na podłodze pięknie nawiązuje do natury.

Na środku kuchni umieszczono małą wyspę kuchenną. Jej obudowa ma biały kolor, a blat, podobnie jak wysokie krzesła przy...

Na drugiej ścianie kuchni znalazła się subtelna ozdoba. Miejsce nad blatem wyłożono ceramicznym pasem o wzorze w jodełkę, który podkreśla łagodną stronę aranżacji. Akcesoria kuchenne w miedzianym kolorze swoim ciepłym odcieniem nawiązują do drewnianego blatu.

Miejsce nad blatem w kuchni wyłożono ceramicznym pasem o wzorze w jodełkę, który podkreśla łagodną stronę aranżacji....

Jadalnia jest bardzo wysoka i doskonale widać tutaj dostępną przestrzeń i zarazem jej potencjał. Ciemna ściana po prawej stronie współgra z krzesłami w podobnym odcieniu. Drewniany parkiet wprowadza do wnętrza naturalny klimat i jednocześnie zgrabnie koresponduje z belkami przy suficie. Tuż przy wysokich drzwiach prowadzących na balkon zawieszono małą galerię ścienną złożoną ze złotych luster w kształcie plastra miodu. Jak podoba Wam się taki pomysł na dekorację jadalni? :)

Oryginalna aranżacja jadalni zawiera dużo przykuwających uwagę elementów. Tuż przy wysokich drzwiach prowadzących na...
Ciemna ściana w jadalni współgra z krzesłami w podobnym odcieniu. Drewniany parkiet wprowadza do wnętrza naturalny...
Aranżacja salonu jest oryginalna i zdecydowana. Wysoką ścianę pomalowano grafitowym odcieniem, a jej środek zdobi biały...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit