Oryginalny dom z drewna, czyli pomysły na ciekawe wnętrza w stylu Hampton

Kuchnia jest bardzo przestronna, a na to wrażenie wpływa nie tylko jej metraż, ale także wysokość. W klimatycznym domu nie ma sufitu oddzielającego parter od poddasza, więc przestrzeń dzienna może prezentować się tak imponująco :) W ciekawej aranżacji wnętrza postawiono przede wszystkim na biel na palecie barw, która znacząco rozjaśnia każdy kąt. By jednak przełamać jej spokojny charakter, właściciele postawili na kilka wyrazistych akcentów. Są to przede wszystkim lampy wiszące nad stołem w jadalni, które mają ciemne klosze. Tworzą zgrabne nawiązanie do wiszącej na ścianie obok czarnej tablicy do zapisywania myśli i list zakupów ;) W głębi pomieszczenia widać z kolei charakterystyczną lodówkę SMEGa o przyjemnej błękitnej barwie. W każdym pomieszczeniu tego domu jest równie ciekawie, rozgośćcie się i dajcie znać, jak podobają Wam się wnętrza inspirowane stylem Hampton :)

W ciekawej aranżacji kuchni postawiono przede wszystkim na biel na palecie barw, która znacząco rozjaśnia każdy kąt. By...
+ pokaż całość

Jadalnię postanowiono z kolei urozmaicić stylem eklektycznym. Na suficie znajdują się wprowadzające sporo ciepła i wyjątkowego klimatu drewniane belki oraz deski. Drewno w aranżacji w tej postaci może zdradzać zamiłowanie do stylu rustykalnego. Okrągły stolik z połyskiem na jednej nodze nawiązuje z kolei do nowoczesnego stylu, a wisząca lampa oraz srebrne krzesła równie dobrze sprawdziłyby się w industrialnym wnętrzu. Wlaściciele połączyli więc odważnie kilka koncepcji, zyskując oryginalną aranżację jadalni o niepowtarzalnym charakterze. Jak Wam się podoba?

Na suficie w jadalni znajdują się wprowadzające sporo ciepła i wyjątkowego klimatu drewniane belki oraz deski. Okrągły...

W aranżacji salonu główną rolę odgrywa sufit. Drewniane deski poprzecinane belkami w równych odstępach zdecydowanie przykuwają do siebie uwagę. Stanowią najciemniejszy punkt w pokoju dziennym i zarazem najciekawszy. Poza tym wystrój wnętrza jest bardzo stonowany. Neutralne kolory sofy i fotela oraz podłogi z jasną wykładziną wprowadzają spokój i równoważą charakter kreowany przez naturalne drewno. Na ścianach nie ma żadnych dekoracji, jest tutaj za to sporo okien wpuszczających światło dzienne. Jak dla mnie nieco zbyt pusto, a Wam się podoba?

W aranżacji salonu główną rolę odgrywa sufit. Drewniane deski poprzecinane belkami w równych odstępach zdecydowanie...

Przedpokój również urządzono w neutralnej palecie barw, ale za to więcej się tu dzieje :) Wejście po schodach na górę obudowano białymi deskami, podobnie jak ściany. Właściciele zyskali dzięki temu spójny i ciepły klimat w tej części domu. Na drewnianym stole wystawiono przede wszystkim ozdoby. Całkiem duża lampa stołowa ze szklaną podstawą oraz kwiat czy grafika na szkle znacząco podnoszą dekoracyjny walor aranżacji.

Na drewnianym stole wystawiono przede wszystkim ozdoby. Całkiem duża lampa stołowa ze szklaną podstawą oraz kwiat czy...

Na piętro w domu prowadzą dość oryginalne schody. Stopnie są zwyczajne, w spokojnym białym kolorze, jednak jedno rozwiązanie mocno je urozmaica. To wymalowane na każdym podstopniu numery porządkowe, które wyglądają dość zaskakująco i dekoracyjnie zarazem. Podoba Wam się taki pomysł? :)

Na piętro w domu prowadzą dość oryginalne schody. Stopnie są zwyczajne, w spokojnym białym kolorze, jednak jedno...

Na wysokim poddaszu urządzono wygodną sypialnię. Przeważające w aranżacji białe deski wnoszą spokojny, a także naturalny klimat. We wnętrzu znalazło sie sporo bardzo oryginalnych przedmiotów. Jednym z najbardziej rzucających się w oczy jest z pewnością metalowy stelaż mający podtrzymywać baldachim. Dodaje surowego charakteru i intryguje w równej mierze. Pod ścianą naprzeciwko łóżka ustawiono elegancki szezlong, wzbogacając wystrój sypialni o eklektyczną nutę. Lustro w nietypowej rzeźbionej ramie stawia kropkę nad i oryginalnej aranżacji.

Na wysokim poddaszu urządzono wygodną sypialnię. Przeważające w aranżacji białe deski wnoszą spokojny, a także...
Pod ścianą naprzeciwko łóżka ustawiono elegancki szezlong, wzbogacając wystrój sypialni o eklektyczną nutę. Lustro w...

Pokój dziecięcy wygląda na prawdziwe królestwo dla mniejszej i większej pociechy! Ogromna przestrzeń wyłożona białymi deskami tworzy naprawdę przytulne wrażenie. Drewno, pomimo tak chłodnej barwy, ociepla wystrój wnętrza. Drobne akcenty w różnych odcieniach różu i czerwieni urozmaicają pokój oraz wprowadzają do niego przyjazny, radosny klimat. Drabina prowadzi na kolejny poziom dziecięcego królestwa i stanowi wyrazisty element aranżacji.

Ogromna przestrzeń wyłożona białymi deskami tworzy naprawdę przytulne wrażenie. Drewno, pomimo tak chłodnej...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit