Salon

Trendy w urządzaniu wnętrz, czyli przegląd inspiracji z 2017 roku ;)

Zabudowa bez szafek wiszących

Jak wygląda Wasza kuchnia? Ile miejsca do przechowywania potrzebujecie? :) Jeśli macie ograniczoną przestrzeń, to wiadomo, że liczy się każdy centymetr, a w kuchni - choćby najmniejszej - mamy zazwyczaj sporo naczyń, garnków, akcesoriów i dodatków, które są nam potrzebne na co dzień. Jeśli jednak możecie obyć się bez szafek wiszących i podobają Wam się tak stworzone aranżacje pełne lekkości - to jak najbardziej warto zastosować ten trend ;) Pomieszczenie na pewno wyda się wyższe i ciut większe, a na ścianie zawsze można zawiesić praktyczne półki lub ulubione dekoracje.

W całkiem zwyczajnej kuchni uwagę zwraca na siebie piękne drewno. Podnosi naturalność we wnętrzu i urozmaica białe...
W kuchni panuje dość chłodny klimat. Ociepla go nieco drewniana podłoga, którą pomalowano na biały kolor. We wnętrzu...

Dekoracja ceramiką

Różne są sposoby dekorowania przestrzeni we własnym mieszkaniu, w zasadzie ile osób, tyle ciekawych pomysłów :) Jeśli szukacie modnych inspiracji, to zatrzymajcie się na chwilę przy wyrobach z ceramiki. Własnoręcznie wykonane misy, wazy, wazony i ozdóbki mogą znacząco podnieść walory estetyczne salonu bądź innego pokoju w domu. Nie każdy gustuje w ceramicznych dodatkach, ale jeśli je lubicie - pozostaje wybrać się w najbliższym czasie na poszukiwania oryginalnych egzemplarzy :)

W bardzo wysokim pomieszczeniu urządzono jadalnię. Jej wystrój jest typowo eklektyczny. Przeszklone drzwi prowadzące na...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.