Uroczy kącik Romy na Lovingit, czyli inspirujący pomysł, jak zorganizować przestrzeń dla dziecka na... 25 m2! Od naszej zaprzyjaźnionej blogerki ;)

Dzisiejszy wpis Wam się spodoba :) Udajemy się w gościnę do LU z bloga enjoyourhome.blogspot.com (u której zresztą ostatnio zrobiłyśmy z dziewczynami nalot z okazji Baby Shower ;)), gdzie naszym oczom ukaże się niezwykle wdzięczny kącik przyszłej małej domowniczki. Szczęśliwi rodzice przyszykowali dla Romki bardzo przytulne i przyjazne miejsce na bazie mnóóóóstwa rozmaitych inspiracji, jakie wyszukała przyszła mama! Co tu dużo mówić, LU ma to oko, poza tym lubić łączyć niemalże wszystko ze wszystkim - style, materiały, motywy, kolory - dzięki czemu jej całe mieszkanie jest na pewno niepowtarzalne. I myślę, że tym bardziej wymaga uznania, bo ma zaledwie... 25 m2! Tak, tak, mówimy o całym domku, nie o jednym pokoju ;) Zawsze podkreślam, że zaaranżować kawalerkę jest nie lada sztuką i w tym przypadku zdecydowanie mamy z nią do czynienia. Przede wszystkim jest tu świeżo i schludnie, jest bardzo sympatycznie i czuć w każdym kącie ciepłą, rodzinną atmosferę. Wobec dość ograniczonej przestrzeni Romka będzie miała nie cały pokój do swojej dyspozycji, ale właśnie kącik, który, jak sama po wrażeniach na żywo mogę stwierdzić, dosłownie chwyta za serce! Idealnie wkomponowany w dalszą część pokoju, choć mały, to baaardzo funkcjonalny, a dzięki radosnym kolorkom i leciutkiej formie niektórych mebelków - także aż kipiący pozytywną energią. Kończę już ten wstęp, sami rozejrzyjcie się dookoła i podzielcie wrażeniami :) Aha i jesli nie widzieliście to tu jest metamorfoza ich kawalerki.

Słodki i rozkoszny pokoik dziecięcy bazuje w głównej mierze na pastelowych kolorkach oraz świeżej bieli. Właściciele...
Drewniana komoda w ciemnym odcieniu dodaje wyrazu rozbielonej aranżacji. Pokoik dziecięcy wygląda schludnie oraz...
+ pokaż całość

Biała podłoga naprawdę wiele daje w małym mieszkaniu, bo wraz z białymi ścianami i sufitem tworzy spokojną ramę do zagospodarowania pokoju ulubionymi motywami. Zresztą podobnie pastelowe łóżeczko - w tak delikatnej barwie świetnie komponuje się z tłem, nie zabierając optycznie przestrzeni. Na miętowym mobilnym regaliku, służącym do tej pory za stoliczek nocny, będzie pewnie z każdym dniem przybywało coraz więcej dziecięcych akcesoriów :)

Biały parkiet w znaczący sposób wpływa na aranżację całego wnętrza. Dodaje subtelności oraz niemal całkowicie stapiając...

LU przyznaje, że poduszek w dziecięcym łóżeczku jest sporo... Ale jak tu oprzeć się którejś, skoro wszystkie razem tworzą tak wdzięczną kompozycję? ;) Jest słodko, jest przytulnie i jest też oryginalnie - myślę, że mała Romka będzie zadowolona :)

Poduszki w różnorodnych kształtach i wzorach świetnie wpisują się w aranżację nocnej strefy maluszka. Pastelowe...

Strefa dorosłych i strefa dziecięca składają się razem w idealną strefę rodziną, bardzo spójną pod względem aranżacyjnym i również pełną ciepła oraz radosnej aury.

Pokój dziecięcy zaaranżowano w salonie, świetnie łącząc obie strefy pod względem kolorystycznym oraz stylu. Biała baza...

Wybór mebli daje prawdziwie eklektyczny wyraz. Już sama elegancka komoda z ciemnego drewna obok pastelowego łóżeczka urozmaica aranżację dość mocnym kontrastem, nie tylko kolorystycznym, ale także pod względem stylu. Pomiędzy meblami LU wygospodarowała miejsce na przewijak - to jeden z wielu sprytnych sposobów zarządzania niewielkim metrażem.

W pokoiku dziecięcym każdy element ma swoje miejsce. Porządek na drewnianej komodzie, schludnie ułożone dekoracje na...

Pasiasty dywanik, kolorowe akcesoria, ścienna lampka nocna czy inne detale wpływają na cały charakter wnętrza, w którym główną rolę odgrywa dekoracyjna strona aranżacji. Na półkach zawieszonych na ścianie wyeksponowano książeczki z bajkami i zabawki sięgające jeszcze pamięcią czasów... dzieciństwa rodziców Romki ;)

Drewniana komoda znacząco wyróżnia się na jasnym tle. Meble dobrane z różnych kompletów podkreślają eklektyczny...
Dekoracje w dziecięcym pokoju tworzą rozmaite zabawki, książki, akcesoria dobrane kolorystycznie, natomiast pojedynczo...

A jakie marki można znależć u Lu?:) Zobacczie.

Marki dziecięce warte polecenia (49247)

Zdjęcia: dzięki uprzejmości LU z enjoyourhome.blogspot.com :)Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.