Aranżacja naturalnej jadalni w drewnie i szarości - moja ulubiona!

Szara jadalnia prezentuje się bardzo naturalnie dzięki zastosowaniu wielu drewnianych elementów. To nie tylko stół czy elegancka komoda, ale także skośny sufit wyłożony wąskimi listewkami. Tak wyglądają przyjemne wnętrza prosto od @jills_homeandliving, mam nadzieję, że zainspirują Was w dzisiejszym cyklu wnętrz tygodnia z instagramu :) W jadalni znajdują się także duże okna w białych ramach, które wyjątkowo wdzięcznie pasują do wystroju wnętrza. Oryginalna lampa wisząca czy świecznik wyróżniają się swoim czarnym kolorem, a jednocześnie delikatnie wzbogacają całość. Dajcie znać, co podoba Wam się w tym wnętrzu i w całym mieszkaniu oraz czy lubicie, gdy w aranżacji dominują odcienie szarości :)

Szara jadalnia prezentuje się bardzo naturalnie dzięki zastosowaniu wielu drewnianych elementów. To nie tylko stół czy...
W jadalni znajdują się duże okna w białych ramach, które wyjątkowo wdzięcznie pasują do wystroju wnętrza. Oryginalna...
+ pokaż całość

Subtelną dekorację jadalni stanowi ciemnoszara ściana z białą typografią. Ten delikatny akcent wprowadza nieco oryginalności do wnętrza. Napisy wypełniają wolny fragment ściany, a oprócz nich zaletą jadalni są z pewnością duże okna, które zapewniają sporo naturalnego światła i ładny widok za oknem. Z kolei na drugiej ścianie stworzono małą galerię złożoną z kilku fotografii, okrągłego lusterka oraz białej półki z drobiazgami. Drewniany stół zdecydowanie wyróżnia się i ociepla elegancką przestrzeń. Trzeba przyznać, że meble z naturalnego drewna potrafią całkowicie odmienić wygląd wnętrza, prawda?

Subtelną dekorację jadalni stanowi ciemnoszara ściana z białą typografią. Ten delikatny akcent wprowadza nieco...
W jadalni na jednej ścianie postawiono na typografię, na drugiej stworzono małą galerię złożoną z kilku fotografii,...

W kuchni postawiono na kontrastowe kolory bieli i czerni. Dodają całej aranżacji wyrazu i zdecydowania, choć wystrój jest przy tym dość klasyczny. Uwagę przykuwa także sufit z drewnianych desek, nawiązując tym samym do tego z jadalni. Na środku kuchni znajduje się duża wyspa, zabudowana z każdej strony. Dzięki temu jest więcej miejsca do przechowywania, a większości szafek są praktyczne szuflady. A Wy, jesteście zwolennikami szuflad czy półek?

Na środku kuchni znajduje się duża wyspa, zabudowana z każdej strony. Dzięki temu jest więcej miejsca do...
W kuchni postawiono na kontrastowe kolory bieli i czerni. Dodają całej aranżacji wyrazu i zdecydowania, choć wystrój...

Lampy wiszące z czarnymi kloszami przełamują kolorystykę spokojnej bieli. Oprócz nich w kuchni znalazło się także kilka innych elementów o tak mocnej barwie. Tablica do zapisywania zakupów i złotych myśli jednocześnie dekoruje przestrzeń.

Lampy wiszące z czarnymi kloszami przełamują kolorystykę spokojnej bieli. Oprócz nich w kuchni znalazło się także kilka...

Salon jest mocno udekorowany klasycznymi elementami, które budują cały jego nastrój. Na ścianach znajdują się czarno-białe fotografie oraz zgrabna półeczka o nieregularnym kształcie. Pełni funkcję dodatkowej ozdoby. Błękitna poduszka ożywia jakby aranżację i wnosi odrobinę świeżości.

Salon jest mocno udekorowany klasycznymi elementami, które budują cały jego nastrój. Na ścianach znajdują się...

A tu kolejny pokój z ciekawymi dekoracjami, które z urokiem wpisują się w aranżację. Na ścianie pokrytej białymi panelami zawieszono oryginalne ozdoby, czyli tablicę z typografią i coś w rodzaju łapacza snów. 

W salonie zastosowano ciekawe dekoracje, które z urokiem wpisują się w aranżację. Na ścianie pokrytej białymi panelami...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.
Ebooki Lovingit