Wnętrza tygodnia z instagramu, czyli niesamowita aranżacja jadalni z salonem w domu z antresolą

W takich miejscach na pewno można poczuć się wyjątkowo :) Myślę, że i Wy wczujecie się w ten klimat, jaki tworzy się i panuje w domu @holz_ist_sexy_dot_com. Na pewno można tu mówić o efekcie "wow" i choć wiadomo, że gusta są różne, to koło takiej aranżacji raczej nie przechodzi się obojętnie ;) Jadalnię ulokowano w pokoju dziennym, który jest nie tylko duży, ale także bardzo wysoki. Sześć czarnych krzeseł podkreśla zdecydowany charakter i tworzy harmonijny zestaw chociażby z lampami wiszącymi lub nawet podstawą schodów. We wnętrzu mieszają się różne style, można tu znaleźć elementy o typowo skandynawskim charakterze, nawiązania do klimatu industrialnego, a nawet kilka postarzanych przedmiotów zdradzających inspirację vintage. Tym, co pozostaje spójną bazą dla tych wszystkich elementów, jest drewno, które dominuje w każdym miejscu. Stół w jadalni wykonany z tego naturalnego materiału ma bardzo prostą postać. Wygląda jednak całkiem dekoracyjnie, zwłaszcza przystrojony pojedynczymi doniczkami, kwiatami czy kubkami. Myślę, że tym domem można się zachwycić, zdradźcie, jak Wam się tutaj podoba :)

Jadalnię ulokowano w pokoju dziennym, który jest nie tylko duży, ale także bardzo wysoki. Sześć czarnych krzeseł...
Stół w jadalni wykonany z drewna ma bardzo prosty kształt. Wygląda jednak całkiem dekoracyjnie, zwłaszcza przystrojony...
+ pokaż całość

W rogu jadalni, tuż przed schodami znajduje się niepozorna dekoracja. Stare drzwi ze schodzącą już białą farbą nawiązują do stylu vintage. Stanowią tak zaskakujący element wystroju pomieszczenia, szczególnie przy bardziej nowoczesnym i skandynawskim klimacie w jadalni, a jednocześnie harmonijnie wpisują się w całość :) Dodatkowo ozdobione girlandą świetlną przykuwają do siebie uwagę. Oryginalne drzwi to nie jedyny dodatek tego typu w pokoju dziennym. Zwróćcie uwagę na ścianę nad schodami. Zawieszono na niej typografię na białym drewnie z inspirującymi hasłami.

W rogu jadalni, tuż przed schodami znajduje się niepozorna dekoracja. Stare drzwi ze schodzącą już białą farbą...

Przestrzeń pod schodami to miejsce, które na wiele sposobów można wykorzystać :) Gdy jest jej całkiem sporo, dobrze odnajdzie się tam nawet całkiem masywny mebel, np. szafka z witrynkami do przechowywania zastawy stołowej i innych akcesoriów. Ozdobna forma wpływa na charakter wnętrza. Nie można też nie zauważyć oryginalnej dekoracji tuż przy szafie. Na drewnianym niskim podeście na kółkach wystawiono przeróżne dodatki, od świeżych kwiatów w wazonie, przez lampiony i świeczniki, typografię, po dekoracje z drewna.

Tuż pod schodami w pokoju dziennym nie można nie zauważyć oryginalnej dekoracji. Na drewnianym niskim podeście na...
Ozdobna szafa wpływa na charakter całego pokoju dziennego. Harmonijnie prezentuje się z drewnianą podłogą i podkreśla...

Na charakter salonu z jadalnią wpływa też z pewnością częściowo widoczna antresola. Drewniana konstrukcja z metalową barierką dodaje wyrazu i jednocześnie ociepla przestrzeń. W mieszkaniu zadbano o wiele dekoracyjnych elementów. Do stworzenia romantycznego nastroju sprawdzają się szczególnie girlandy świetlne. Również kominek-koza ma swój udział w kreowaniu przytulnej atmosfery w pokoju dziennym. Wąski fragment ściany za nim wyłożono drewnianymi listewkami.

Na charakter salonu z jadalnią wpływa też z pewnością częściowo widoczna antresola. Drewniana konstrukcja z metalową...
Kominek typu koza ma swój udział w kreowaniu przytulnej atmosfery w pokoju dziennym. Wąski fragment ściany za nim...

Połączenie drewna i czerni zawsze wygląda wyjątkowo elegancko. Wystrój salonu i jadalni jest bardzo naturalny, nie brakuje mu też oryginalności, która wynika głównie z zestawienia różnych stylów. Jak dla mnie jest tu niezwykle inspirująco i w wielu miejscach można znaleźć coś ciekawego lub zaskakującego. A Wam jak podobała się ta podróż po pięknych wnętrzach? :)

Zestawienie drewna i czerni wygląda wyjątkowo elegancko. Wystrój salonu i jadalni jest bardzo naturalny, nie brakuje mu...


Aby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.