Wyjątkowo eklektyczne mieszkanie z dekoracją girlandą świetlną w salonie i bogatą biblioteką na ścianie :)

Eklektyczne wnętrza mają w sobie to coś, prawda? :) Choć nie każdy kocha się w tym stylu, to jednak nie można odmówić mu niepowtarzalności, która w końcu w głównej mierze wyznacza charakter eklektycznych mieszkań. Ta często zaskakująca mieszanka różnych wzorów, motywów, faktur, rodzajów i w zasadzie wszystkiego, co tylko może przyjść do głowy - tworzy wyjątkowo kreatywne środowisko, w którym na pewno nie można się nudzić! Jeśli jesteście fanami takich właśnie wnętrz lub po prostu jesteście ciekawi, jak może wyglądać taka oryginalna aranżacja, zapraszam do odwiedzenia tego domu. Mieszkanie znajduje się w kamienicy bądź innym budynku o wysokich pomieszczeniach. Pod sufitem w salonie zawieszono sznury z żarówkami, tworząc w ten sposób efektowną ozdobę wnętrza. Zdaje się wręcz, jak gdyby pokój dzienny nabrał cech werandy czy altany w ogrodzie :) Girlanda świetlna przykuwa do siebie uwagę, ale jest tu jeszcze wiele innych elementów, które mają swój wpływ na kształtowanie nietuzinkowego charakteru aranżacji. Rozejrzyjcie się po wnętrzu i znajdźcie to, co inspiruje Was najbardziej :)

Pod sufitem w salonie zawieszono sznury z żarówkami, tworząc w ten sposób efektowną ozdobę wnętrza. Girlanda świetlna...
+ pokaż całość

Na ścianie naprzeciw sofy w salonie zawieszono proste półki, które stały się imponującą biblioteczką z pokaźnym zbiorem książek. Telewizor ustawiony na komodzie niknie wśród nich, dlatego określenie "ściana telewizyjna" przestaje być na miejscu :) Zwróćcie uwagę, że salon łączy się z sypialnią, oddzieloną od niego delikatną tiulową zasłonką na drewnianych słupkach. Otwarta przestrzeń dzienna i nocna potęguje eklektyczny charakter aranżacji.

Na ścianie naprzeciw sofy w pokoju dziennym zawieszono proste półki, które stały się imponującą biblioteczką z pokaźnym...

W aranżacji wnętrza zastosowano sporo elementów i dekoracji, które w większości różnią się od siebie stylem. Ciekawa lampa stołowa ze zwisającymi kloszami w kształcie kul subtelnie ozdabia pokój. Sporo roślin doniczkowych wprowadza do salonu przyjemną naturalność i potęguje ciepłą atmosferę. Na półkach, niskich komódkach i wąskich regałach wystawiono sporo książek, czasopism oraz płyt, ukazując w ten sposób imponujące zbiory właścicieli.

W aranżacji salonu zastosowano sporo elementów i dekoracji, które w większości różnią się od siebie stylem. Ciekawa...

W głębi salonu znajduje się jadalnia, ulokowana przy przeszklonej w całości ścianie. Duże okna i metalowe ramy nawiązują do surowego stylu industrialnego, jaki często można spotkać w loftach. Drewniana podłoga w całym pokoju dziennym prezentuje się elegancko i pięknie. W połączeniu z zielonymi roślinami w donicach zapewnia we wnętrzu naturalność i świeżość. Romantyczna girlanda świetlna potęguje klimat także w aranżacji jadalni.

W głębi salonu znajduje się jadalnia, ulokowana przy przeszklonej w całości ścianie. Duże okna i metalowe ramy...

Pod oknem ustawiono biurko, które wyznacza strefę do pracy. Cała przeszklona ściana daje mnóstwo naturalnego światła, dzięki czemu panują tu idealne warunki do nauki oraz działań zawodowych. Biały blat oraz drewniana podstawa biurka, a także obrotowe krzesło nasuwają skojarzenia ze stylem skandynawskim. Komody i szafki obok ułatwiają przechowywanie dokumentów, akcesoriów i innych rzeczy, po które łatwo sięgnąć w każdym momencie pracy.

Pod oknem ustawiono biurko, które wyznacza strefę domowego gabinetu. Cała przeszklona ściana daje mnóstwo naturalnego...

Strefę sypialni ulokowano pod dużym oknem, oddzielając kameralny kąt od reszty pokoju tiulową zasłonką. Wnosi ona sporo romantycznego charakteru i przytulności do aranżacji, podobnie jak delikatna i drobna girlanda świetlna, która zwisa w rogu pomieszczenia z karnisza. Ciemnoszare cegły na ścianie, dla kontrastu, sprawiają, że aranżacja nabiera nieco surowego klimatu, który typowy jest dla wnętrz w stylu industrialnym. Spójrzcie jeszcze na kącik dziecięcy, który także urządzono według eklektycznego zamysłu. Bogactwo różnorodnych mebli i dodatków może zainspirować. Wnętrze nie jest nudne, ale nie ma też w nim przesytu, choć dla niektórych osób z pewnością będzie tu zbyt wiele elementów :) A jak Wam się podoba taki pokój dziecięcy?

Strefę sypialni ulokowano pod dużym oknem, oddzielając kameralny kąt od reszty pokoju tiulową zasłonką. Wnosi ona sporo...
Pokój dziecięcy urządzono w eklektycznym stylu. Meble są różnorodne, a spora liczba dodatków wypełnia oryginalną...

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.