Inspirujące studio o pow. 39 m2 w błękitnej szarości bez sofy, za to z łóżkiem w jej roli :)

Piękne, po prostu piękne wnętrze, jakie dzisiaj podziwiamy, to wygodne studio z aneksem kuchennym, o powierzchni 39 m2. Ściany w orzeźwiającej barwie, zielone rośliny i gra świateł oraz to bogactwo dodatków sprawiają, że mieszkanie tętni życiem! Jest przy tym bardzo przytulne dzięki rozmaitym dywanom, pledom, poduszkom i narzutom. Co ciekawe i nieczęsto spotykane, nie ma tutaj żadnej sofy, a jej rolę odgrywa łóżko, scalając część wypoczynkową-salonową ze strefą nocną-sypialnianą. Kanapa z łatwością wkomponowałaby się w aranżację, już w mniejszych kawalerkach widywaliśmy i sofę i łóżko w jednym pomieszczeniu, jednak tutaj właściciele postanowili zwiększyć wolną przestrzeń i pozostać przy łóżku-siedzisku. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

błętkitne wnętrza inspiracje
+ pokaż całość
aranżacja otwartej przestrzeni

Każdy z przedmiotów wyposażenia wnętrza ma swoje specjalne ustawienie. Odległości pomiędzy meblami, lampami i dekoracjami są harmonijnie wyważone. To sprawia, że pomimo nagromadzenia detali, aranżacja nie sprawia wrażenia chaosu. Wspaniała jest także gra światła, która tworzy w pokoju wyjątkowo romantyczny nastrój - szczególnie ta girlanda świetlna w rogu :)

aranżacja sypialni
oświetlenie we wnętrzu

Na każdej ścianie zawieszone są fotografie albo grafiki, całe wnętrze wypełniają też rośliny doniczkowe i świeże kwiaty. Proste meble (choć każdy w nieco innym stylu) zadziwiająco dobrze ze sobą współgrają. Jestem pod wrażeniem połączenia wzorów i charakteru poszczególnych detali, bo to one właśnie tworzą ten niepowtarzalny efekt. Skrupulatnie wybierane dodatki nadały zwyczajnemu wnętrzu bardzo osobisty i ciepły klimat. Komfortowe i tak przyjazne warunki całkowicie mnie zachwycają, choć osobiście wolałabym dla celów wypoczynkowych umieścić gdzieś sofę, a łóżko pozostawić jedynie do spania :)

wnętrza w błękicie i szarości
studio aranżacje

Domowy gabinet jest bardzo kreatywnym miejscem. Nieszablonowe ułożenie pasiastych dywaników subtelnie dekoruje kąt do pracy. Niby nic w nich nadzwyczajnego, ale jednak przełamują w pewien sposób poziom. Podoba mi się artystyczna kompozycja na ścianie, półka z grafikami, pojedyncze zdjęcia i nawet wieszaki z garderobą idealnie wypełniają wnętrze. Chyba też nic lepiej nie sprawdziłoby się tutaj, jak podłoga z jaśniutkich drewnianych desek :)

aranżacja domowego gabinetu

Kuchnia również przekonuje przytulnością i domową atmosferą :) Szafki z klasycznymi uchwytami, tradycyjny piekarnik i drewniane blaty prezentują się skromnie, a mimo to wnętrze aż wiruje od pięknych ozdóbek i naturalnych akcentów. W prostocie tkwi siła, co w tej kuchni potwierdza się w 100%, nie sądzicie? :)

aranżacja kuchni

Źródło zdjęć: tutajAby zadać pytanie musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.

Aby dodać do ulubionych musisz się zalogować.
Przejdź do strony logowania »

Jeśli nie masz jeszcze konta przejdź do rejestracji.